FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Fly jóga

FLY YOGA - FLY JÓGA - antigravity jóga,  FLY TRAINING

Létající jóga má mnoho názvů, ale všechny však v sobě ukrývají zábavné cvičení v sítích zavěšených ve stropu, v nichž se houpete, balíte se do nich a protahujete i svaly, o nichž jste dosud netušili, že je máte. Například ty mezižeberní vás po prvních lekcích budou možná trápit trošku víc… „Létající jóga je jedinečná v tom, že dává cvičení nový rozměr – klasické jógové prvky se zde cvičí za pomoci sítě, kterou člověk při lekci používá jako oporu, umožňuje mu hlubší protažení a také se do ní může pověsit, přičemž dochází k dekompresi páteře, uvolnění obratlů a natažení ztuhlých svalů. To jiné cvičení neumožňuje. Zároveň člověk musí hodně pracovat balancí, což posiluje hluboko uložené svaly, které normálně není zvyklý používat,“

Pravidelné lekce:

STUDIO FATIMA HRABŮVKA - Nové kurzy od září 2018

Lekce je vedena jako kurz s výukou - 12 lekcí. Lektorka Vás naučí jak se šálami pracovat.

Můžete přijít i na 1 vstup, pokud bude v kurzu místo. V tomto případě si v reźervačním systému zatrhněte  "rezervovat samostatný termín"

Ceník kurzu a možnosti slev a doplatků zde

STUDIO FATIMA PORUBA

neprobíhá

Pro koho je jóga vhodná?

Fly jóga je vhodná pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Je to příjemný způsob spojení relaxace, protažení a posílení. Vyzkoušejte a budete mít pocit, že vaše svaly pracují jinak, že vaše páteř je protažena, a že jste se při cvičení a houpání vrátili do dětských let. Určitě se budete cítit skvěle.

O tom, že je létající jóga cvičení hravé, svědčí i názvy některých prvků. Můžete si třeba vyzkoušet mouchu, netopýra nebo opici. Sympatické také je, že cvičení není omezené věkem. Od malých dětí až po babičky může chodit opravdu kdokoliv. Jediné, co vám tedy v cvičení létající jógy může zabránit, je zdravotní omezení. Máte-li například potíže s tlakem nebo trpíte kardiovaskulárním onemocněním, není toto cvičení vhodné pro vás.

Proč antigravity jógu ano?

Je deset důvodů, proč létající jógu zkusit:

  • Napomáhá účinně od bolesti zad a pozitivně ovlivňuje celou páteř.
  • Zvyšuje pevnost a pružnost celého těla.
  • Odbourává stres, napětí i únavu.
  • Spojení s pilates účinně napomáhá tvarování postavy a udržování správné tělesné hmotnosti.
  • Díky prvkům jógy vylaďuje organismus v celém spektru – po fyzické i psychické stránce.
  • Antigravity joga je cvičení, které je zábavné a určitě se při něm nikdo nenudí.
  • Je určena pro všechny věkové kategorie bez jakékoli sportovní průpravy.
  • Létající jóga napomáhá k správnému fungování lymfatického systému a trávení.
  • Kdo ji zkusí, cítí se kreativní i pružnější.
  • A v neposlední řadě létající jóga působí jako pilulka proti stárnutí.

Houpete se rádi?

A co takový relax ve spojení s důkladným protažením celého těla, ale také posílením svalů, o kterých možná ani nevíte? Toto vše je možné, a to právě při Fly joze. Fly joga, která je přístupná téměř pro každého, napomáhá při potížích s krční páteří a se zády. Nezatěžuje kosterní systém, prokrvuje hlavu v obrácených pozicích, což má při pravidelném cvičení blahodárný vliv na pokožku hlavy – je prevencí proti vráskám, šedivění vlasů, zlepšení paměti a celkové svěžesti.
Cvičení jógy bez tíže je naprosto bezpečné. Síť i  úchyty jsou vyrobeny ze speciálního materiálu a nemusíte se bát ani během cvičení, protože během lekce vás naučíme využívat síť.


[ ^ nahoru ^ ]