FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Platby a zápis

Platby za školné a půlroční kurzy

  • hotově ve studiu Fatima Ostrava na recepci
  • platbou na fakturu( FKSP) , účet – (napište nám na tanečnístudiofatima@seznam.cz a my vám všechny údaje zašleme)
  • DŮLEŽITÉ! Při platbě na účet  prosím napište do zprávy pro příjemce jméno účastníka kurzu a název kurzu, který hradíte, případně i den kurzu

Často kladené otázky

Jak se zapíšu, přihlásím na lekci?Je to nutné?

Ano. Všichni zájemci se musí zapsat na vybranou lekci. I ti , kteří využívají Multisport karty, či ActivePass, či permantky.Pres rezervační systém, SMS zprávou nebo a to ve vyjímečných případech telefonicky na 777 771 352

Proč je dobré se zapsat/odhlásit z lekce?

Je pro nás důležité nepřeplňovat cvičební sály. Každý sál a lekce má omezenou kapacitu osob. Prosíme o včasné odhlašování z lekcí, a to nejpozději do 12:00 hod v den lekce. Po této době se lze odhlásit ale  hrozí Vám storno poplatek v plné výši lekce. (Neplatí pro dětské kurzy)

Dá se platnost permanentek prodloužit?

Ano, dá se v případě UZAVŘENÉHO KURZU , když lektorka kurzu onemocní a není za ni náhrada, takže lekce neprobíhá. Dále v případě Vašeho vážného zranění či nemoci, ovšem je nutné nám to včas oznámit.  V jiných případech permanentky na fitness ani  na kurz  neprodlužujeme. 

Je permanentka přenosná na jinou osobu?

Permanentka na fitness lekce MIX FITNESS je nepřenosná, pouze že v případě, že ji nemůžete vychodit vy, můžete ji předat jiné osobě,  musíte nás  ovšem včas informovat.  Na permanentku  - MIX FITNESS nemůže  chodit více osob, je určena pouze osobě, na kterou je parmanentka vypsána. (vyjímkou je matka - dcera)

Ostatní druhy permanentek přenosné nejsou. Na permanentku studia FATIMA může přijít pouze 1 osoba. Taneční permanentky i dětské přenosné nejsou, ale dá se domluvit nahrazování nevychozených lekcí ,možnost využití náhrad je však omezena.

Lze peníze za zakoupenou permanentku , či platbu za dospělý, či dětský kurz- školné vrátit?

Toto bohužel nelze.  Peníze se vrací pouze při nenaplněném kurzu. O této situaci předem informujeme.

Chci si lekce vyzkoušet, je to možné? 

Skoro všechny lekce ve všech pobočkách Studia Fatima jsou "open" , pro jednorázový vstup. Tzn. že se musíte na každou tuto lekci zapsat. Je také nutné dodržet podmínky pro odhlášení a to do 12hod, v den, kdy se lekce koná. (u odpoledních lekcí) do 20hod den předem (u ranních lekcí)

Lze se připojit do již probíhajícího kurzu? Můžu zaplatit jednorázový vstup? 

Ano. lze se připojit , pokud je místo. Jednorázový vstup u uzavřených kurzů je možný, ale pouze vyjímečně. V případě, že chcete  kurz vyzkoušet napište nám . Poté je však nutné se rozhodnout, zda budete v kurzu pokračovat. 


[ ^ nahoru ^ ]