FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

TRAMPOLÍNY KIDS

Púterý Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice. Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Je to zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.

Skupinové cvičení na trampolínách zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu a smysl pro disciplínu. Pocit přirozené autority profesionálního instruktora posilní zájem o cvičení. Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku je podle nás nedílnou součástí života.

Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí :).

Pro děti od 5-6 let výše 

Začínáme od 11.9.

Studio Fatima Poruba 

středa 16:00 Martina/Kačka

Studio Fatima Hrabůvka

pondělí 16:00 Kačka 

informace k platbě zde

Je nutná rezervace místa ! Při úhradě školného na pololetí se již o nic starat  nemusíte. Lekce Jumping je velká zábava a to jak pro děti , tak pro dospělé. Vhodné i pro obézní děti. 

Počet trampolín je omezen ! Prosíme o včasné odhlášení dítěte z lekce. Neblokujte prosím místa jiným zájemcům. Děkuji.

odkaz Jumping dospělí zde

zápis zde

Ukázkové video:

https://youtu.be/D71-JcXYlKo

Výuka na Festivalu Colours of Ostrava 2017:


[ ^ nahoru ^ ]