FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

Kuřátka – taneční kurzy pro nejmenší děti

Máte hyperaktivní dítě, které nevydrží chvíli posedět? Jsme tu právě pro ně pod vedením lektorek, které se vaší ratolesti budou věnovat. Postupem času dojde ke zklidnění a navíc se naučí novým věcem, začne vnímat svět okolo sebe a od základu si bude vést kladný vztah ke sportu. Chceme jim dopřát tu správnou taneční průpravu. Nabíráme  děti od 3 letlet - 5let.  ( v případě, že Vaše dítě už k nám, či do jiného kroužku chodilo, je možno nastoupit i před třetím rokem věku)

Pravidelné lekce - nové kurzy od září  2020

Studio Fatima Hrabůvka

středa   17,00 -17,55   Lektorka Tereza +Zuzana 

čtvrtek  16,30 - 17,25    Eliška

Studio Fatima Poruba 

středa  16:00 - 16:55  Bibiana

Studio Fatima Centrum 

středa   16,30 - 17,25  Kristýna

zápis do kurzu zde

Děti procházejí všeobecnou pohybovou přípravou. Důraz klademe na koordinace pohybu, rozsah, základní posilování a celkovou přípravu pro další taneční lekce.

Zaměřujeme se také na rytmus, hudbu a její využití při cvičení.

Děti se učí správnému držení těla, kdy po čase dochází k jejímu zpevnění a do budoucna tak slouží jako prevence před civilizačními problémy pohybového aparátu. Zlepšují se jejich motorické dovednosti. Děti začínají vnímat nejen sami sebe, ale i své vrstevníky. Učí se přizpůsobovat, pomáhat ostatním a spolupracovat. Tančí a hrají pohybové hry. Lekce je zábavná a pestrá, abychom udrželi jejich pozornost.

Videoukázka z lekce Kuřátek

Zvětšit náhled
Kuřátka děti - Kurzy pro děti- Fatima Dance a Fitness Ostrava

[ ^ nahoru ^ ]