FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

DeepWORK

Základním stavebním kamenem je učení jing & jang a učení pěti elementů (země, dřevo, oheň, kov a voda) a a jejich rozdílných energií. Ale nečekejte žádné klidné cvičení. Speciální dynamický program v sobě spojuje prvky jógy, pilates, kardiocvičení i uvolňovací cviky. Celé to aktivuje zejména vaše hluboké svalstvo. Díky pravidelnému cvičení deep work si zpevníte postavu, protáhnete svaly, ale také zlepšíte svůj kardiovaskulární systém. A není to rozhodně žádná nuda. 

Jak se cvičí deep work?

Cvičí se na rytmickou taneční hudbu, trénink probíhá ve skupině, naboso, budete potřebovat jednoduchou podložku na jógu. V první fázi provádíte dechová cvičení, následuje cvičení na protažení svalů, posilování, pak krátké, ale velmi rychlé a intenzivní kardiocvičení, které nastartuje váš metabolismus a nastaví spalování na maximální výkon. Končí se uvolňovacím cvičením, vydýcháním, relaxací, sladěním duše a těla do stejné hladiny. Skvělé na tomto cvičení je, že vás kompletně zbaví stresu.

Jde o velmi efektivní metodu, díky které se dostanete rychle na hranici vašich fyzických sil, ale zároveň se po cvičení budete cítit psychicky velmi dobře. Už po pár trénincích budete vidět výsledky. Cvičte ideálně dvakrát týdně alespoň třicet minut, přičemž mezi jednotlivými tréninky by měla být minimálně dvoudenní pauza. 

Pravidelné lekce :

STUDIO FATIMA HRABŮVKA

středa 20.00 - 20,55  lektorka Karolína od 1.7.2020

zápis zde


[ ^ nahoru ^ ]