FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

HIIT

HIIT je novým žhavým tipem pro dosažení efektivního a rychlého spálení tuků. HIIT je zkratkou slov: "High Intensity Interval Training" – tedy vysoce intenzivní intervalový trénink, který je mimo jiné doporučován i vědeckými průzkumy. Po celá léta lidé věřili, že musíte dlouho pracovat na úkor vašeho pohodlí, abyste zvýšili vaši vytrvalost. Nicméně pokud budete zaměřovat trénink na kratší, ale náročnější formu, dosáhnete lepších výsledků a to pomocí právě HIITu. Ten se skládá z krátkých, ale velice intenzivních cviků, které vám zaručí efektivní spalování tuků za pouhých 8 týdnů tréninku.

HIIT umožňuje zbavit těla přebytečného tuku v opravdu velice krátkém časovém období Tímto způsobem dosáhnete přesvědčivých výsledků, a to bez jakéhokoli vytrvalostního tréninku. 



I přes poměrně krátkou dobu tréninku, můžete až dvojnásobit efektivitu spalování tuků díky HIIT. Jak je to možné? HIIT prokazatelně zlepšuje tzv. bazální metabolismus, zvyšuje hladinu růstových a jiných hormonů v krvi, které pomáhají budovat svalovou hmotu. Kromě toho snižuje HIIT hladinu tuku, inzulínu a cukrů v krvi. To způsobí nejen zlepšení vašeho zhledu, ale i úroveň vaší fyzické kondice, což prospívá obecně vašemu zdraví. Z tohoto a z mnoha dalších důvodů je HIIT vhodný nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé. Díky vysoké intenzitě se vám také zlepší váš puls. 


Pravidelné lekce

STUDIO FATIMA HRABŮVKA

středa 18:00 s Karol 

zápis zde  

STUDIO FATIMA PORUBA

probíhají jiné posilovací lekce 

Velmi podobná lekce: Tabata, Břicho zadek, Kruhový trénink , Cardio step,  Body step, Tabata a další 

Zvětšit náhled
HIIT Training - Fatima Dance a Fitness

[ ^ nahoru ^ ]