FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

STRONG Nation®

nedělNezatěžujme si hlavu počtem opakování, pojďme se hýbat v rytmu melodií, které nás zvednou ze židlí. Přesně tak funguje Strong Nation, speciální posilovací program, který je vlastně, podobně jako Zumba Toning, jednou z odnoží Zumby. 

Co vás v lekci čeká? Cviky zaměřené na posílení kondice, vytrvalosti i svalstva, to vše prováděné v souladu s rytmem pouštěné hudby. Každý dřep, výpad nebo angličák je řízen hudbou, což vám pomůže udělat jich vždy o pár více, než jste měli v plánu. Ve Strong Nation totiž velkou roli hraje motivace. A o to, aby vám nechyběla, se my už postaráme. Během tohoto workoutu procvičíte celé tělo a na konci lekce budete rádi, že skončila. Zároveň se ale nebudete moci dočkat další. Zdá se vám to nepochopitelné? Tak si to vyzkoušejte!

"Pojďme se hýbat v rytmu melodií, které nás zvednou ze židlí."

Slovo lektorky :

Strong NationⓇ kombinuje posilování s vlastní vahou, plyometrické a izometrické cvičení s prvky kickboxingu. To vše přesně do rytmu hudby vytvořené pouze pro tuto lekci, což Vás motivuje nezpomalit. Lekce se skládá z Warm-Upu, 4 kvadrantů a Cooldownu. Přijďte se na tuto lekci zapotit a překonat sami sebe! Těší se Aneta.

Silová náročnost: 4/5

Dynamická náročnost: 4/5

Studio Fatima Hrabůvka 

čtvrtek  16:30  lektorka Aneta

neděle  17:00 lektorka Aneta

zápis zde


[ ^ nahoru ^ ]