FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Náš tým

Veronika
Denča
Anička

Anička

Přátelská a usměvavá doktorka, která se věnuje jumpingu již 7. rokem, zároveň nadšená pro tanec. Pojďte se nechat strhnout pozitivní energií, zaskákat a odreagovat se.
 

Lekce : Jumping fitness

Číst více

Vendy
Justýna

Justýna

Studentka JKO obor tanec,  reprezentovala Studio Fatima svými tanečními workshopy - balet na festivalu Colours of Ostrava 2022

Lekce : Balet , Taneční gymnastika , akrobacie

Číst více

Dari

Dari

Jumpingu se věnuji mnoho let, tento styl mě natolik okouzlil, že jsem se rozhodla si dělat certifikát lektora Jumping. Rýda ych své nadšení předala dále . Přijďte si moje lekce vyzkoušet . Lekce mám hlavně ve Fatima poočka Ostrava Centrum, ale zastupuji i na jiných pobočkách.

Lekce : Jumping

Číst více

Elisabeth

Elisabeth

Absolventka  Ostravské konzervatoře, obor tanec  je velmi milá a příjemná. Už se na Vaše ratolesti velmi těší.

Lekce : Balet, Kuřátka. Latina sólo

Číst více

Dominika J.

Dominika J.

Dominika  je absolventkou taneční konzervatoře v Ostravě. Dominika má také vystudované pedagogické vzdělání . Balet je její velkou vášní. V našem studiu vede k baletu naše malé tanečnice, ale má i lekce pro dospělé. Děti ji milují, je pro ně krásnou princezničkou z pohádky :-)

Číst více

Pája

Pája

Lekce: Jumping , Tabata - body form

Pája je naší nejmladší fitness lektorkou.  Má obrovské charisma a  cvičení se věnuje mnoho let. Je držitelkou mnoha licencí v oblasti fitness. Je empatická a vstřícná, Páju si prostě zamilujete.

Číst více

Monika

Monika

Lekce: Hatha joga, Joga- zdravá záda

Jsem certifikovanou lektorkou jógy a specializuji se na Hatha jógu, jógu pro zdravá záda a v posledních měsících zaměřuji své lekce také na propojení s čakrami.

Číst více


[ ^ nahoru ^ ]