FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Aneta

« zpět na seznam

Aneta

Milá a velmi sympatická Aneta je trenérka fitness lekcí. Její lekce jsou určeny především pokročilým.

Lekce : Strong Nation, Tabata 

Jmenuji se Aneta a jsem učitelka fyziky a biologie, která ve volném čase dělá osobní trenérku a lektorku vedených lekcí.

Kvůli nadváze jsem v roce 2017 začala chodit na kruhové tréninky a fitness mě tak nadchlo, že jsem si dodělala vzdělání v oblasti posilování a výživy, a začala pracovat jako trenérka.Velkou radost mi přináší vedené lekce, při kterých se snažíte překonat, a zlepšujete si tak kondičku, proto předcvičuji hlavně Tabatu a Strong NationⓇ.

Moc se na Vás těším na mých lekcích, začátečníky ráda navedu, zkontroluji správnou techniku cvičení a pokročilým dám pořádně do těla.

INFO O TABATĚ:

Tabata je intenzivní cvičení, při kterém vždy 20 sekund cvičíme s maximálním úsilím a následně 10 sekund odpočíváme. Lekce se skládá z dynamického strečinku, 11 písniček obsahujících 8 intervalů a ze statického strečinku na závěr. Při Tabatě posilujeme celé tělo a zároveň si zlepšujeme kondici a spalujeme.

Silová náročnost: 3/5

Dynamická náročnost: 4/5

INFO O STRONG NATIONⓇ:

Strong NationⓇ kombinuje posilování s vlastní vahou, plyometrické a izometrické cvičení s prvky kickboxingu. To vše přesně do rytmu hudby vytvořené pouze pro tuto lekci, což Vás motivuje nezpomalit. Lekce se skládá z Warm-Upu, 4 kvadrantů a Cooldownu. Přijďte se na tuto lekci zapotit a překonat sami sebe! Těší se Aneta.

Silová náročnost: 4/5

Dynamická náročnost: 4/5


[ ^ nahoru ^ ]