FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Lucie

« zpět na seznam

Lucie

Lekce : posilovaci lekce Full body Workout, Funkční kruhový trénink 


 V období dospívání jsem se potýkala s mnoha nemoci najednou. Proto jsem se na střední škole začala intenzivně zajímat o zdravý životní styl. Díky pomalému poznávání svého těla, bolestem, které jsem měla a pomalému posouvání vlastních hranic v oblasti fitness jsem se ,,postavila na nohy". 
Začala jsem zkoumat stravu, cvičení a celkově si v rámci samostudia prohlubovat znalosti v oblasti zdravého životního stylu. Lásku ke cvičení  odstartovalo i mé několikaleté působení v mažoretkovém sportu, kterému jsem se věnovala 6 let. Na střední škole jsem pak poznala poznala kouzlo skupinového cvičení (kruhové tréninky, tabaty...), ale také jsem hodně cvičila doma. Jako další stupeň následovala posilovna, kde se snažím posouvat své cíle a možnosti každý trénink.
 Jsem člověk, co je takzvaně ,,hrrr" do všeho a co rád zkouší nové věci. Není výjimkou vidět mě skákat bungee jumping z mostu, šlapat na vrchol Sněžky v 30 stupních, připojit se k jakékoliv týmové hře, hrát beach volleyball, ačkoliv mi to vůbec nejde, nebo se se svým malým vzrůstem zkoušet obehrát basketbalisty :D .
 


[ ^ nahoru ^ ]