FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Monča

« zpět na seznam

Monča

Lekce :  Jumping fitness

Ahoj, jmenuji se Monika, pocházím s Ostravy, kde stále s rodinou žiji. Mimo čas strávený s dětmi a manželem se nejvíce věnuji knížkám, pečení a józe. V životě jsem prošla nespočtem lekcí baletu, latinskoamerického tance, stepu a divadla, což považuji za skvělý rytmický základ pro choreografie na trampolínkách. 
Jumpingu se věnuji již 10 let. Přes náročné začátky se trampolína stala mou láskou asi na celý život. Po 4 leté pauze a dvou dětech jsem se v roce 2022 vrátila k intenzivnímu tréninku a pomalu začal přicházet impulz posunout se někam dále. Proto jsem v roce 2023 absolvovala instruktorský kurz jumpingu a nyní bych se s Vámi ráda podělila o radost a benefity, které jumping přináší. Moc doufám, že Vás jumping bude bavit stejně jako mě.
Na instagramu mě najdete jako @jumping_monabrezinova, kde snad získáte představu o mých lekcích a stylu :)

Proč si mě získal právě jumping?
Odpověď je vlastně jednoduchá - protože mě baví ze všeho nejvíc! Jumping jako kardio cvičení je pro mě skvělou kombinací pohybu a choreografie na motivační hudbu, která Vás nakopne. Na trampolíně vyplavíte do krve spoustu endorfinů a zapracujete na své kondici. Líbí se mi, že jumping je pro každého bez rozdílu. Ženy, muži, starší či mladší, začátečníci i pokročilí. Každý si může jumping trénink užít. Instruktor je sice ten, kdo určuje tempo celé lekce, ale nezapomínejte na to, že vždy můžete skákat dle svých možností. Poslouchejte své tělo. Při správné technice se jumpingu můžete věnovat i tehdy, máte-li nějaký problém s klouby či zády. Ale já samotná jsem po porodu konzultovala svůj stav s fyzioterapeutem a toto bych doporučila každému. Fyzioterapie má pro naše tělo určitě význam a brzy se o spojení fyzia a jumpingu dočtete u mé kolegyně Kamily, která vede lekce jumpingu ve Fatimě na pobočce v centru.
Díky jumpingu jsem zlepšila svou kondici, vytvarovala postavu a ano, shodila nějaký ten kilogram. Ale primárním důvodem, proč u jumpingu zůstat, byl ten pocit, který jsem během celé hodiny, ale i po jejím skončení měla. 


[ ^ nahoru ^ ]