FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Nora

« zpět na seznam

Nora

Lekce : Street dance - Hip hop  děti a dospělí

Jmenuji se Nora Hegrová, pocházím ze Slovenska a tanci se věnuji od svých 5 let.
Prošla jsem různými tanečními styly – od baletu, přes jazz, contemporary, show dance, až jsem se nakonec dostala ke street dance, kterému se věnuji dodnes.
V rámci International Dance Organization jsem vyhrála několik titulů mistra Slovenska, Evropy a světa, ať už ve formacích nebo ve dvou. Poslední titul je z roku 2007 z Mistrovství světa v disciplíně Street Show Duo.
V tomto roce jsem zároveň skončila se soutěžním tancováním a rozhodla se věnovat trénování - od dětí (nejmladší kolem 3 let) - až po dospělé.
Chtěla bych, aby lidé na mých lekcích zapomněli na starosti, odreagovali se a nebáli se ukázat, jak tanec sami cítí – ne vždy je technika to nejdůležitější.
Street dance / LADIES MTV DANCE
Nudí vás lekce aerobiku, chcete něco kreativnějšího, ale pořád se hodně vybít? - taneční hodiny v centru Ostravy zaměřené na street dance, rnb, funky.
Street dance – v překladu „pouliční tanec“ – vznikl v 70. letech v Americe a v současnosti zahrnuje mnoho tanečních stylů (Hip Hop – New Style, RnB, Funky, House dance, Dancehall, atd.).
Tento tanec v podstatě ukazuje pouliční životní styl a reaguje na nejnovější hudební trendy.
Klade důraz na osobitý projev tanečníka, improvizaci (freestyle), vnímavost hudby a textu, uvolněnost, svobodu projevu a hlavně RADOST Z POHYBU.
- lekce jsou určeny pro širokou veřejnost
- náročnost hodiny přizpůsobená úrovni zájemců, kteří na hodinu přijdou
- hodina se skládá z rozcvičky, následuje nacvičování techniky, krátká choreografie, posilování, strečink
- co na sobě: pohodlné oblečení, pevná obuv

[ ^ nahoru ^ ]