FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

Fatima Hrabůvka - další plánovaná rekonstrukce!

« zpět na seznam novinek

29.1.2019

Jak mnozí možná víte, Studio Fatima Hrabůvka  již několikrát proběhlo stavebními úpravami. Po celou dobu  fungování se snažíme, aby jste u nás cítili dobře.

V začátku, před 9 lety, jsme si pronajali  jeden prostor, místo bývalé zastavárny a z něj jsme udělali červený a zelený sál i se šatnami a s mini recepcí( dnes tam dáváte kola a kočárky ).

Asi po  čtyřech letech se recepce posunula a zvětšila , posunul se i vchod do studia, vytvořila se nová šatna , vybudovaly se nové sprchy a toalety. Studio kapacitně nedostačovalo a tak jsme vytvořili  třetí, malý baletní sál. 

Poslední rekonstrukce v létě 2017 byla velmi  náročná a nákladná. Domluvili jsme se s ostatními nájemci patra, kteří prostory opustili a my jsme mohli vybourat všechny kanceláře, zrušit malý baletní sál  a vytvořili jsme náš největší sál - fialový s kapacitou 30-40 osob. Přidali jsme také nové šatny, jelikož návštěvníci studia se již neměli ani kde převléknout. Studio Fatima Hrabůvka tím nabylo nový rozměr. Je  větší a mnohem prostornější. 

A co plánujeme nyní?

Dostali jsme povolení  pro  rekonstrukci zastaralých  toalet, které jsme získali po nájemnících. Po převzení jsme je v rámci možností upravili, vymalovali , je však jasné, že i tyto toalety potřebují  změnu. Můžete se těšit na hezčí a modernější toalety. A nejen to. Vytvoříme také sprchy pro pány. A to vše brzy :-)

Těšíte se ? My také:-) 

Přeji přijemné cvičení a tancování :-) 

Jsme tady pro Vás !

Fatima a tým:-)


[ ^ nahoru ^ ]