FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na Facebooku

První týden po pauze je za námi! Nové skupiny na FB.

« zpět na seznam novinek

22.4.2020

Dobrý den milé klientky, milí klienti, přátelé Studia Fatima

Studio Fatima má za sebou první týden otevření. Sice s rouškami, ale hlavně, že už se můžeme hýbat na oblíbených lekcích, které  máme rádi. 

I pro nás, lektory, tanečníky, trenéry to není jednoduché, my nejen cvičíme, ale často toho i hodně namluvíme :-)  Nyní je to opravdu náročné i pro nás. Ale my to vydržíme, jsme tady pro Vás, naše  skvělé pohybuchtivé klienty chceme podpořit. Tím bych chtěla poděkovat našim  skvělým  lektorům! Vypadá, že už jsme skoro všichni - trenéři , tanečníci , dojela nám i Džuli ze Slovenska. Zatím neprobíhá lekce s Vláďou a na Kate jsou zástupy (Karolína), Barbora zůstává na Slovensku a bude mít lekce zase v září.                                    

Vy, kteří jste už lekce vyzkoušeli jste si všimli, že jsme ubrali nanáročnosti, děláme delší pauzy. Více větráme, dezinfikujeme vše. Prostě děláme vše pro to, aby jste se u nás  cítili dobře. Co nás ale velmi mile překvapilo, byly plné lekce, především ve Fatima Poruba, kde pořád lekce přidáváme, jelikož máme omezený počet cvičících na lekci. Prostě je vidět , že Vám naše Studio Fatima chybělo a že nás chcete podpořit. Za to jsme velmi rádi a moc děkujeme!

                                                                                                                                                                             

Během zavření Studia Fatima probíhaly lekce online - po celou dobu zdarma . Lekce probíhaly ve skupinách lektorů. Ne všichni lektoři se zapojili , ale to by ani nešlo, je nás opravdu moc. 

SKUPINY zůstaly.  Je to skvělý komunikační prostředek mezi lektory a klienty. Naši lektoři rádi poradí. Někteří pořád doplňují videa na cvičení doma.

Proto jsme doplnili  další SKUPINY ( jediná podmínka , dej lajk naší FB stránce, staň se fanouškem FB stránky Studia Fatima)

  • nové ZDRAVÁ ZÁDA S FILIPEM A ELIŠKOUVSTUP ZDE

skupina  s našimi fyzioterapeuty, kteří cvičí ve všech pobočkách . 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

  •  nové POSILUJEME S KAROLÍNOU ŠTEFKOVOU VSTUP ZDE

naše skvělá trenérka Karolína se po mateřské pauze vrátila zpět ve skvělé formě a její skupina bude věnována cvičení , potížím při cvičení , rady a tipy i ve výživě ...prostě se stačí jen zapojit. 

 Skupin máme asi 10 ,(David, Oswaldo, Fatima- orient, Fatima - Bodyform, Renča - posilování a Pilates, Petra Jopková Jumping a Tabata, Džuli - Pound Fit a Tabata,  Posilování s Kate, Latino Barbora a další , takže se můžete připojit , kde budete chtít .

Skupiny jsou určeny především Vám, fanouškům Studia Fatima. Pište, komunikujte, jsme rádi za Vaši aktivitu, dotazy, rádi poradíme :-)

Ale i tak se na Vás hlavně těšíme na našich lekcích ve Studiu Fatima Poruba- Hrabůvka - Centrum.

Přejeme krásné sluníčkové dny!


[ ^ nahoru ^ ]