FATIMA Dance a Fitness, Ostrava
Studio FATIMA Ostrava na FacebookuStudio FATIMA Ostrava na Instagramu

O nás

Fatima dance a fitness studio bylo z počátku jen velkým snem zakladatelky Martiny Rohunové, která nosí umělecké jméno, jak už vypovídá z názvu studia, Fatima. To ona si pomalými krůčky plnila svůj velký sen, od studentky tanečních lekcí k lektorce orientálního břišního tance. Hvězdy ji byly nakloněny a Fatima, nyní už jako manažerka, otvírá taneční studio v OstravěHrabůvce  pod svým jménem přesně 20.11.2009. V té době se studio pyšnilo dvěma zrcadlovými sály s kvalitní odpruženou podlahou.

Za nemalou zmínku stojí velmi příznivá aura i pohoda, která je v prostorách studia cítit. Právě na tom si Fatima potrpí, protože „když se klientky cítí u nás jako doma, dodávají si navzájem sebevědomí a těší se na další lekce společně se mnou. Je to ten nejhezčí dárek, který mi mohl být opětován pro to, co se snažím už pár let vytvářet a za úsilí, co jsem tomu věnovala.“, říká s úsměvem Martina. Tedy povzbudit ženy, dodat jim sebevědomí, mít radost z pohybu, odreagovat se, najít si přátele, a přispět tak k celkovému kladnému rozpoložení duše i těla. Podpořit fyzickou kondici a vymazat z hlavy každodenní starosti a právě pomocí břišního tance, za doprovodu krásné orientální hudby, se Vám tyto životní potřeby mohou naplnit.

Na úplném počátku to bylo studio především taneční a vyznačovalo se orientálním tancem. Zakrátko byly do týdenního časového harmonogramu zařazeny i fitness lekce. Snažíme se klientům vyjít vstříc a rozšířit lekce o nové – modernější a populárnější, aby si měli možnost vybrat to nejlepší pro sebe jak z fitness, tak z tanečních aktivit. Reagujeme na každou novinku, která se v tanečním a fitness světě objeví a když je to co jen malinko možné, zařazujeme ji do naší nabídky.

Na základě velkého zájmu bylo studio v roce 2013 rozšířeno o další sál, neboť původní sály nebyly kapacitně dostačující. A v této době jsme také rozšířili nabídku dětských lekcí.

V roce 2017, díky nedostačné kapacitě šaten a sálů  se ve Fatima Hrabůvka udělala náročná rekonstrukce. Celé studio nabylo větších rozměrů, udělaly se nové šatny a hlavně se vytvořil největší fialový sál. 

Díky vysoké poptávce po dalších lekcích  Martina Rohunová, teď už ve spolupráci se svým manželem  v září roku 2017 otevřela druhou pobočku v Ostravě Porubě a o rok  později se rozšířila o třetí, zatím poslední pobočku v Ostravě Centrum. Nyní se tedy Studio Fatima pyšní třemi pobočkami v rámci Ostravy. V rámci jedné permanentky umožňuje klientkám a klientům možnost využívat pohybové aktivity ve všech třech pobočkách současně.

Hlavní dominantou studia jsou právě lektoři, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Jsou to kvalifikovaní a certifikování cvičitelé a tanečníci v oblasti fitness, aerobiku a tance, tanečníci ND Moravskoslezského, studenti konzervatoře. Akreditace však není všechno, a proto jistě uznáte, že lektor s úsměvem a ochotou pomoci je nemalým klíčem k úspěchu. Můžeme se pyšnit  lektory, kteří jsou mistři České republiky, případně vlastní i titul mistr Evropy. Za zmínku stojí i to, že někteří naši lektoři jsou členové baletního souboru ND Moravskoslezského.

Naši studenti kurzů a lekcí  a to jak dospělí, tak i děti jsou velmi úspěšní na soutěžích,  kde získáváme ocenění a medaile každý rok.A to především v Bellydance děti i dospělí, elektric boogie,Break dance. Soutěže pro nás nejsou prioritou, pro nás je důležitá radost z tance, vztah k pohybu.

Díky maximální profesionalitě a všestrannosti našich tanečníků jsme vytvořili svoji taneční skupinu Fatima Ostrava Crew, která nabízí nespočet tanečních stylů, především vystoupení kabaretního, orientálního a moderního tance. Každoročně pořádáme Ples Show FATIMA OSTRAVA, kde máte možnost vidět velké množství tanečních čísel. Tuto show pořádáme již od roku 2007.

Myslíme na všechny, a proto ani ti nejmenší nejsou ochuzeni. Lekce pro děti jsou přizpůsobované tak, aby zohledňovaly možnost dětí, jak po psychické, tak fyzické stránce. Velký důraz klademe na jejich zdraví, učení se novým věcem v různých variantách, umění komunikovat a přizpůsobovat se kolektivu.

I vy máte možnost se realizovat, vystupovat na promo akcích a mít ze sebe dobrý pocit. Protože když se radost spojí s pohybem, dokážete neuvěřitelné věci. Mějte své cíle na dosah ruky a připojte se do světa našeho studia.

Tancujte a cvičte s námi pro radost, zdraví a krásu.

Za celý tým,

Martina Fatima


[ ^ nahoru ^ ]